Wiedząc, gdzie chce się dojść warto wiedzieć, jaką drogę obrać, by szybko dotrzeć do celu – prawda oczywista ale w przypadku planowania kariery rzadko brana pod uwagę.  Szkolenie pozwala na poznanie swoich mocnych i słabych stron, podsumowanie zdobytych umiejętności i doświadczeń, a to najlepszy sposób na wytyczenie optymalnej ścieżki kariery w poszukiwaniu wymarzonej pracy. Zachęcamy do udziału w wyjątkowym szkoleniu, przygotowanym przez trenera z dużym doświadczeniem.  

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu?

Będziesz miał/a szansę poznać swój profil osobowościowo–zawodowy. Podsumujesz swoje dotychczasowe kompetencje i doświadczenie oraz zdobędziesz informacje jak je wykorzystać na rynku pracy. Sprecyzujesz plany i cele zawodowe. Nauczymy Cię efektywnie zarządzać karierą, budować plan działania, który pomoże osiągnąć zamierzony cel. Dowiesz się jakie kompetencje mogą wyróżnić twoją ofertę na rynku pracy, podpowiemy jak znaleźć wymarzoną pracę. W trakcie szkolenia opracujemy dokumenty aplikacyjne, a także przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Szkolenie przygotowaliśmy z myślą o osobach rozpoczynających karierę zawodową, jak również tych, którzy chcą zmienić pracę.

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Tworzenie profilu kompetencyjnego.
2. Budowanie ścieżki kariery.
3. Aktywne formy poszukiwania zatrudnienia.
4. Tworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.
5. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

15 godzin (2 dni)


CENA SZKOLENIA:

Cena 1150 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Google maps
Wyznacz trasę

 

Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


KONTAKT:

Za pomocą Facebook Messanger: Kliknij
Lub formularza kontaktowego:
 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

  

 

 

 

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close