Oferty Pracy

TVS Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

SEKRETARKA

Opis stanowiska:

  • Obsługa sekretariatu – przyjmowanie i wysyłka poczty, obsługa urządzeń biurowych
  • Redagowanie pism służbowych;
  • Bezpośredni kontakt z gośćmi firmy, obsługa spotkań Zarządu
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów
  • Prace asystenckie;
  • Inne zlecone prace z obszaru administracji.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługa komputera;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w młodym zespole
  • Praca w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

Oferty pracy ze zdjęciem prosimy nadsyłać wyłącznie drogą mailową na adres tvs@tvs.pl  z dopiskiem OFERTA PRACY – SEKRETARKA, do dnia 19.05.2018r.

Rozpatrywane będą tylko te oferty opatrzone poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych podanych  zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych przez TVS Sp. z o.o. z siedzibą  w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celu, w którym zostały podane. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a,
o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12,
40-126 Katowice