Referencje

REFERENCJE

„Poziom szkolenia w pełni nas satysfakcjonuje, warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie w sposób profesjonalny i uwzględniający nasze potrzeby. W trakcie zrealizowanych zajęć nasi pracownicy nabyli wiedzę i umiejętności pozwalających na tworzenie strategii budowania wizerunku w tym sztuki autoprezentacji w relacjach biznesowych. Z przyjemnością polecamy Centrum Szkoleniowe TVS jako partnera w realizacji projektów rozwojowych.”

Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol

„Uczestnicy szkolenia otrzymali cenne wskazówki dotyczące szeroko rozumianego zachowania przed kamerą. Z kolei możliwość wystąpień w profesjonalnym studiu telewizyjnym, podniosła prestiż naszego szkolenia, a słuchaczy wyposażyła zarówno w wiedzę, jak i umiejętności niezbędne do współpracy policjantów z przedstawicielami środków masowego przekazu… „

Szkoła Policji w Katowicach

„Szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz dostosowane do potrzeb i specyfiki pracy w biurze podróży. Dodatkowo przebiegało w przyjaznej atmosferze, w odpowiednim do ilości osób pomieszczeniu wyposażonym we wszystkie niezbędne sprzęty.”

Centrum Podróży AKS

„… współpraca ta dawała ogromną przyjemność i satysfakcję, również ze względu na jakość współpracy- życzliwość, otwartość, łatwość w komunikowaniu się, co umożliwiło bardzo dobre współdziałanie całego zespołu prowadzącego zajęcia.”

Szkoła Policji w Katowicach

„Zaangażowanie Kadry dydaktycznej Telewizji TVS, w realizację warsztatów szkoleniowych, pozwala naszym absolwentom zdobyć doświadczenie niezbędna w ich dalszym rozwoju zawodowym”

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

 

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close