Ekomisja – Ekologia bliska każdemu. Program o tym jak dbać o przyrodę w normalnym, codziennym życiu. Na „zielone” 20 minut zaprasza Wojciech Żegolewski. Oglądaj w pierwszy piątek miesiąca o godzinie 8:55 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

EkoMisja: Rusza kolejna odsłona programu Moja Woda! WFOŚiGW w Katowicach pomoże też strażakom z OSP

2 kwietnia 2021

Ochotnicze Straże Pożarne – w województwie śląskim mamy ich ponad 900. Dlaczego o nich mówimy w programie poświęconym ekologii? Bo one często na ratunek środowisku też są wzywane. Teraz na ratunek OSP rusza Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. I nie pierwszy już raz. Ruszył bowiem nabór wniosków na termomodernizację jednostek OSP, połączoną z wymianą źródeł ciepła – co tu się oszukiwać – często mocno nie-ekologicznych. Rusza także nabór wniosków do kolejnej odsłony programu, który w zeszłym roku okazał się hitem – Moja Woda. Z jakich środków i kto może skorzystać – o tym w kwietniowej EkoMisji!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close