Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Nabędziesz niezbędne umiejętności handlowe, takie jak pozyskiwanie klientów, budowanie relacji z klientami, planowanie działań handlowych, badanie potrzeb klienta. Rozwiniesz umiejętności związane ze strategiami i technikami sprzedaży. Zdobędziesz wiedzę na temat skutecznych działań handlowych, profesjonalnej realizacji i obsługi sprzedażowej. Szkolenie zostało wzbogacone o moduł komputerowej obsługi handlu (program Subiekt lub Symfonia).

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć konkretne umiejętności sprzedażowe. Szkolenie adresowane jest do handlowców, sprzedawców, osób, które mają kontakt z klientami. Polecane dla początkujących handlowców lub osób, które zamierzają podjąć pracę na stanowiskach sprzedażowo – handlowych.

PROGRAM SZKOLENIA:

Moduł 1. Handel
Czym jest handel, praca handlowca, planowanie działań handlowych, charakterystyka klientów, badanie potrzeb klienta, koncepcja kompozycji marketingowej 4P, skuteczne działania handlowe z klientem.

Moduł 2. Etapy i techniki sprzedaży
Etapy sprzedaży, strategie sprzedaży, techniki prezentacji sprzedażowej, budowanie argumentacji sprzedażowej, produkty i usługi rozwiązaniem na potrzeby klientów.

Moduł 3. Proces sprzedaży.
Obsługa klienta, zawieranie transakcji sprzedaży, finalizacja sprzedaży, uprawnienia i obowiązki konsumenta i sprzedawcy.

Moduł 4. Komputerowa obsługa handlu
Program Subiekt lub Symfonia.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA
20 godzin/3 dni


CENA SZKOLENIA:

Cena netto 1400,00 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę


Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


KONTAKT:

Za pomocą Facebook Messanger: Kliknij
Lub formularza kontaktowego: 


 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close