Skip to content

SZOK! Ukradł samochód z pasażerem w środku

27 lutego 2023
Agnieszka Strzelczyk
(fot.poglądowe/www.pixabay.com)

Kradzieże pojazdów nie są niczym nowym, ale takie okoliczności zdarzają się naprawdę rzadko. Złodziej nie spodziewał się, że wraz z pojazdem ukradł również….pasażera. 

 

Właściciel pojazdu pozostawił otwarty samochód z kluczykami w stacyjce przed sklepem, aby dokonać szybkich zakupów. Kluczki zostały w pojeździe, ponieważ na tylnej kanapie spał mocno nietrzeźwy kolega poszkodowanego. Sytuację wykorzystał 37-letni mieszkaniec Jaworzna, który wsiadł za kierownicę i odjechał.

Złodziej dopiero po jakimś czasie zorientował się, że na tylnej kanapie ktoś leży. Kiedy pasażer się obudził, był mocno zdezorientowany i poprosił złodzieja, by go wysadził. Tak tez się stało. 

Na tym historia się jednak  nie kończy. Złodziej w ciągu kilku dni zdążył auto sprzedać. Okazja była idealna, ponieważ właściciel pojazdu trzymał całą dokumentację w schowku. 

Samochód został sprzedany sąsiadowi złodzieja za 2 500 złotych. Wszystko odbyło się bez jakiejkolwiek umowy, dlatego kolejny „właściciel”, czyli sąsiad złodzieja, bardzo się zdziwił, gdy do jego domu zapukali policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP Jaworzno i odebrali pojazd.

Źródło: KMP JAworzno

Tagi

Podobne wpisy

  • Rozbudowa Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach

    Monika Sławik
  • Nożownik zaatakował w szpitalu! Ranne pacjentki i personel medyczny

    Monika Sławik
  • CBŚP i SG przejęły ponad 80 kg narkotyków

    Uderzenie CBŚP i Straży Granicznej. Przejęto ponad 80 kg narkotyków wartych miliony

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP