Skip to content

Tarnowskie Góry: wypadek z udziałem motocyklisty

24 sierpnia 2024
Redakcja
Tarnowskie Góry: wypadek z udziałem motocyklisty. Fot. Policja Śląska
Tarnowskie Góry: wypadek z udziałem motocyklisty. Fot. Policja Śląska

W piątek wieczorem w Tarnowskich Górach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 50-letni mężczyzna trafił do szpitala.

 

O godzinie 21 na ulicy Gliwickiej 55-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór wyjeżdżał oplem z ulicy Witosa. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 50-letniemu mężczyźnie, który podróżował motocyklem marki romet.

- Chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, motocyklista hamując wywrócił się i doznał urazu, dlatego został przetransportowany do szpitala – informuje Policja Śląska.

Wypadek nie utrudniał ruchu w miejscu zdarzenia. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Tarnowskie Góry: wypadek z udziałem motocyklisty. Fot. Policja Śląska
Tarnowskie Góry: wypadek z udziałem motocyklisty. Fot. Policja Śląska

Tagi

Podobne wpisy

  • Rozbito grupę czerpiącą zyski z prostytucji

    Likwidacja zorganizowanej grupy przestępczej na Śląsku. Czerpali korzyści z prostytucji przez prawie 10 lat

    Redakcja
  • Ruszyła akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Służby apelują o rozsądek podczas wakacji

    Kamil Janisz
  • 11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus

    Gliwice: 11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod autobus

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP