Tragiczne Walentynki. 29-letni kierowca samochodu marki Ford C-max zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Nie żyje. Autem podróżowała również jego żona...
Wielkopolska. Do tragedii doszło we wtorek, 14 lutego, ok. godz. 12.40.
Mężczyzna, kierując samochodem marki Ford C-max, jadąc w kierunku Goliny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo reanimacji, zmarł. Do szpitala przewieziona została 29-letnia pasażerka samochodu - jego żona.
Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Jarocinie prowadzą czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.
https://tvs.pl/informacje/tragiczny-wypadek-w-potepie-nie-zyja-dwie-osoby-wideo/