Skip to content

Ustroń powitał mistrza Piotra Żyłę. Zobaczcie wideo

05 marca 2023
Redakcja
Ustroń powitał mistrza Piotra Żyłę. Zobaczcie wideo
Ustroń powitał mistrza Piotra Żyłę. Zobaczcie wideo

Setki kibiców przywitały w Ustroniu polskich skoczków narciarskich, wracających z MŚ w narciarstwie klasycznym.

 

Piotr Żyła i Paweł Wąsek prosto z Planicy przyjechali na spotkanie z fanami, by podziękować za wsparcie podczas zawodów. Był tort, konfetti i występ góralskiej kapeli, ale przede wszystkim był mistrz ze swoim złotem. Pochodzący z Cieszyna Piotr Żyła na tegorocznych mistrzostwach wygrał zawody na skoczni normalnej.

Tym samym obronił tytuł sprzed dwóch lat. Z mniejszą radością z Planicy wrócił Paweł Wąsek, który był tylko rezerwowym.

Fatima Orlińska

Tagi

Podobne wpisy

  • Rozbudowa Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach

    Monika Sławik
  • Nożownik zaatakował w szpitalu! Ranne pacjentki i personel medyczny

    Monika Sławik
  • CBŚP i SG przejęły ponad 80 kg narkotyków

    Uderzenie CBŚP i Straży Granicznej. Przejęto ponad 80 kg narkotyków wartych miliony

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP