Skip to content

Wypadek na DW919. Sześć osób w szpitalu

11 sierpnia 2024
Redakcja
Wypadek na DW919. Sześć osób w szpitalu. Fot. Policja Śląska
Wypadek na DW919. Sześć osób w szpitalu. Fot. Policja Śląska

Sześć osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło w sobotę wieczorem na Drodze Wojewódzkiej 919 między Rudami, a Jankowicami. Zderzyły się tam trzy pojazdy.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi jadąc z miejscowości Rudy w kierunku Raciborza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego samochód na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z nissanem.

- Siła uderzenia była na tyle duża, że nissan z kolei uderzył w teslę – informuje policja.

W wyniku tego zdarzenia sześć osób trafiło do szpitala.

Wypadek na DW919. Sześć osób w szpitalu. Fot. Policja Śląska
Wypadek na DW919. Sześć osób w szpitalu. Fot. Policja Śląska

Tagi

Podobne wpisy

  • Atak na obywatela Ukrainy

    Napaść z kijem bejsbolowym na tle narodowościowym w Gliwicach. Agresor trafił do aresztu

    Redakcja
  • 11-letnia pacjentka z rzadką chorobą wzroku przeszła terapię genową

    Monika Sławik
  • Jechał pod prąd na S1

    Skrajnie niebezpieczny manewr na S1. Zawrócił na trasie ekspresowej i jechał pod prąd

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP