Skip to content

Zaginęła Angelika z Pyskowic. Wyjechała do Niemiec i kontakt się urwał

03 stycznia 2023
Agnieszka Strzelczyk

Zaginęła 46-letnia Angelika z Pyskowic. Wyjechała do pracy w Niemczech i zniknęła. 

 

3 grudnia 2022 roku wyjechała do pracy na terenie Niemiec. Docelowo miejscem pracy miało być miasto Dusseldorf. Telefon, którym dysponowała zaginiona, pozostaje wyłączony. Pyskowiczanka nie nawiązała też żadnego kontaktu z bliskimi.

ZDJĘCIE ZAGINIONEJ ZNAJDZIECIE TUTAJ 

 
Rysopis zaginionej:
- wiek z wyglądu 45 lat,
- 160 centymetrów wzrostu,
- szczupłej budowy ciała,
- włosy czarne, faliste długie,
- oczy ciemne.
 
Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z Policją w Pyskowicach pod numerem 47 8592 550 lub 997.

Tagi

Podobne wpisy

  • motocykliści pędzili 210 km/h

    Niebezpieczna jazda na drodze wojewódzkiej. Dwóch motocyklistów pędziło 210 km/h

    Redakcja
  • Zmiany w Łabędach. Od 27 czerwca zamknięty przejazd pod wiaduktem kolejowym

    Kamil Janisz
  • Narkotyki w Zabrzu

    Przejęto narkotyki i papierosy bez akcyzy warte ponad 200 tysięcy złotych

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP