Skip to content

Zaginęły dwie nastolatki! Wyszły ze szkoły i zniknęły

16 marca 2023
Agnieszka Strzelczyk
Autostrada A1 do granicy z Czechami zablokowana!

Policjanci z Lublińca poszukują dwóch piętnastolatek z Koszęcina - Natalii oraz Marty. Dziewczyny w środę 15 marca oddaliły się z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i do tej pory nie skontaktowały się z bliskimi.

 

Lubliniecka policja opublikowała w czwartek, 16 marca, zdjęcia i rysopisy poszukiwanych nastolatek.

Mundurowi poprosili wszystkich, którzy widzieli 15-letnie dziewczyny z Koszęcina, bądź wiedzą, gdzie mogą obecnie przebywać, o kontakt.

ZDJĘCIA ZAGINIONYCH ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

Rysopis Natalii:

  • wzrost 160 centymetrów,

  • sylwetka szczupła,

  • włosy ciemne, długie do ramion, mogą być spięte w kucyk

  • ubrana była czarne spodnie, czarną kurtkę , białe adidasy

  • nosi okulary, może posiadać czarny plecak

Rysopis Marty:

  • wzrost 160 centymetrów,

  • sylwetka szczupła,

  • włosy długie ciemne do ramion

  • ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, spodnie niebieskie lub czarne

Tagi

Podobne wpisy

  • Nadchodzą ekstremalne temperatury! Nie zostawiaj zwierząt w potrzebie

    Monika Sławik
  • Rusza sezon nad zalewem Nakło-Chechło. Kolejne ostrzeżenia służb

    Kamil Janisz
  • Zadzwonił do niego „policjant" - mieszkaniec Zabrza stracił blisko 55 tys. zł

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP