Skip to content

10 lat więzienia za jaguara

22 września 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
10 lat więzienia za jaguara/fot.policja.pl
10 lat więzienia za jaguara/fot.policja.pl

Wszedł na podziemny parking jednego z centrów handlowych w Warszawie. Włamał się do jaguara, po czym go ukradł. 31-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

 

Ta sytuacja miała miejsce w czerwcu tego roku na parkingu podziemnym jednego z centrów handlowych w Warszawie. Nieznany jeszcze wtedy sprawca pokonał zabezpieczenia elektroniczne jaguara i odjechał nim w nieznanym kierunku. Jak tylko właściciel samochodu zgłosił kradzież, sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z przestępstwem ma 31-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego. Policjanci, w związku z postanowieniem o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu wydanym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście Północ, udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny i tam go zatrzymali.

31-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.

Tagi

Podobne wpisy

  • Dziecko bez opieki na ulicy

    Reagujmy! Dzięki czujności świadków troje dzieci dostało pomoc

    Redakcja
  • pożar w Kornowacu

    Nocny pożar w Kornowacu. Cztery osoby uciekły przed ogniem, ogromne straty

    Redakcja
  • EKOWIZJA - "Czyste Powietrze", "EKO WSPÓLNOTA" i "Zamień piec na sieć"

    EKOWIZJA - "Czyste Powietrze", "EKO WSPÓLNOTA" i "Zamień piec na sieć"

    Kamil Janisz

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP