Z taką formą będzie Liga Mistrzów ;-) MK Górnik Katowice gromi w lokalnych derbach! [ZDJĘCIA]

Są w takim gazie, że rozklepaliby nawet Real! Piłkarze UKS MK Górnik Katowice kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem w hokejowych rozmiarach – bo aż 5-0 pokonali Kolejarza 24 Katowice!

Drużyna UKS MK Górnik Katowice odniosła kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem ograła w kolejnych małych derbach Katowic drużynę Kolejarza 24 Katowice. Ekipa z Kostuchny dominowała przez całe 90 minut spotkania.

Piłkarze UKS MK Górnik Katowice kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa (fot.UKS MK Górnik Katowice)

Efekt widać na tablicy wyników – pogrom! MK Górnik Katowice wygrał derby z Kolejarzem 24 Katowice aż 5-0, ale to nie wszystko! Nie dość, że wygrali na boisku rywali, to jeszcze gospodarze przez całe 90 minut nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę MK Górnik! Mecz kończy się wynikiem 0-5 co i tak jest najmniejszym wymiarem kary!

Kolejarz 24 Katowice – UKS MK Górnik Katowice 0-5

Skład MK Górnik Katowice:
Wesołek – Grociak, Ochojski G( Hofman 46′), Honysz D ,Honysz K ,- Bąk D ,Pijarski, Ochojski K(Mazurkiewicz 65′), Stompor – Muszalik(Bąk Ł 55′), Dąbrowiecki.

Bramki:
Ochojski G
Muszalik
Bąk D
Dąbrowiecki x2

MK Górnik Katowice po tym zwycięstwie ma 50 punktów i jest liderem katowickiej A Klasy. Na drugim miejscu wciąż Naprzód Lipiny z dorobkiem 45 punktów, świętochłowiczanie jednak mają o 1 mecz rozegrany mniej. Kolejne spotkanie UKS MK Górjik Katowice rozegra już 12 maja. Przeciwnikiem lidera tabeli będzie Stadion Śląski Chorzów. Początek spotkania o godzinie 11.00