RegionWiadomość dnia

10 urodziny telewizji TVS [PROGRAM] Przyjdź pod Spodek w Katowicach już 28 kwietnia!

Sobota, 28 kwietnia – zapamiętacie ten dzień bardzo długo! Właśnie wtedy odbędzie się Urodzinowy Koncert Telewizji TVS – istniejemy na rynku już 10 lat! Z tego powodu chcemy razem z Wami świętować hucznie nasz Jubileusz na placu przed Spodkiem w Katowicach. Startujemy o 14.00!

 

Telewizja TVS istnieje już 10 lat, ale nie byłoby nas bez widzów, którzy codziennie śledzą, co dzieje się na naszej antenie. I dlatego chcemy Państwu podziękować.

Idealną okazję do podziękowań będziemy mieli już 28 kwietnia na placu przed katowickim Spodkiem. Właśnie wtedy odbędzie się urodzinowy koncert.

 

PROGRAM 10 URODZIN TELEWIZJI TVS

 

14:00 Blok dziecięcy: Roco i Colino, Siostry Wajs, Iroxana i Katosie

15:00 Zabawa z gwiazdami: Orkiestra Dęta „Makoszowy”, Stiff Capella, Wesoły Masorz, Teresa Walerjańska, Blue Party, Michalina Starosta, Tomasz Calicki, B.A.R, Duo Fenix, New For You, Krzysztof Koniarek, De Silvers, Freje, Mona Lisa, Claudia i Kasia Chwołka, Sonitus, Zespół Śląsk, Bernadeta Kowalska, Arkadia Band, Metrum, Mirosław Jędrowski, Jacek Silski, Brygida i Robert Łukowski, Karpowicz Family, Kola i Jula, Grzegorz Poloczek, Damian Holecki, Mariusz Kalaga, Teresa Werner, Sławomir, De Mono

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close