AlarmKrajRegionWiadomość dnia

10. urodziny TVS w kwietniu na placu przed katowickim Spodkiem [PROGRAM]

Telewizja TVS obchodzi w tym roku 10. urodziny. Impreza odbędzie się 28 kwietnia 2018 r. na placu przed Spodkiem w Katowicach. Nie może Was tam zabraknąć!

 

To już 10 lat istnienia Telewizji TVS! Z tej okazji zapraszamy Was na imprezę, która odbędzie się 28 kwietnia (sobota) na placu przed Spodkiem w Katowicach. Chcemy uczcić dziesięć lat naszej działalności na rynku, podczas których daliśmy się poznać, jako stacja regionalna o charakterze ogólnopolskim. W podziękowaniu widzom za wierne towarzystwo przez wszystkie te lata, przygotowaliśmy dla Was prawdziwą moc atrakcji.

Zapytacie „co nas czeka?” Przede wszystkim, występy czołowych gwiazd szlagierowej (i nie tylko!) sceny muzycznej. Przygotowaliśmy dla Was wiele konkursów z nagrodami, quizów i interaktywnych zabaw dla dzieci. Nie zabraknie także Miasteczka TVS dla najmłodszych oraz strefy gastronomicznej. Bądźcie z nami w ten dzień, aby przekonać się, jakie jeszcze niespodzianki dla Was szykujemy!

Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 i zakończy niespodzianką o 22.00. O szczegółach wydarzenia będziemy Was informować na bieżąco na naszych platformach:

– Facebook – https://www.facebook.com/telewizja.TVS/
– Instagram – https://www.instagram.com/tvs.pl/

Śledźcie nas na bieżąco, aby dowiedzieć się, z jakimi gwiazdami spotkamy się już 28 kwietnia.
Dziękujemy Wam za minione 10 lat i do zobaczenia!

 

PROGRAM:

14:00 – blok dziecięcy:

Roco i Colino, Siostry Wajs, Iroxana i katosie

Od 15:00  – zabawa z gwiazdami:

Orkiestra Dęta „Makoszowy”, Stiff Capella, Wesoły Masorz, Teresa Walerjańska, Blue Party, Michalina Starosta, Tomasz Calicki, B.A.R, Duo Fenix, New For You, Krzysztof Koniarek, De Silvers, Freje, Mona Lisa, Claudia i Kasia Chwołka, Sonitus, Zespół Śląsk, Bernadeta Kowalska, Arkadia Band, Metrum, Mirosław Jędrowski, Jacek Silski, Brygida i Robert Łukowski, Karpowicz Family, Kola i Jula, Grzegorz Poloczek, Damian Holecki, Mariusz Kalaga, Teresa Werner, Sławomir, Gwiazda Wieczoru – De Mono

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “10. urodziny TVS w kwietniu na placu przed katowickim Spodkiem [PROGRAM]”

  1. Gdyby z okazji jubileuszu jeszcze zwiększono zasieg.Aby w Bielsku Bialej można było ogadac Silesie bez problemów to byłoby super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close