RegionWiadomość dnia

20 maja rusza rekrutacja na Uniwersytecie Śląskim. 71 kierunków

Wśród nowości znajdują się między innymi takie propozycje, jak: studia śląskie, kognitywistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, inżynieria zagrożeń środowiskowych, antropologia języka i komunikacji, malarstwo i projekty interdyscyplinarne. Wśród wielu specjalności wymienić można język szwedzki, poradnictwo logopedyczne, europejskie studia pracy socjalnej i ekonomii społecznej, mediacje i negocjacje, specjalność tłumaczeniowa z językiem japońskim.

 

 

 

Internetowa Rejestracja Kandydatów na studia na Uniwersytecie Śląskim w roku akademickim 2015/2016 rozpocznie się 20 maja 2015 roku i obejmie wszystkie rodzaje studiów – pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolite magisterskie oraz studia doktoranckie – tu rejestracja ruszy 1 czerwca.

 

 

 

20 maja 2015 r. na ul. Mariackiej w Katowicach odbędzie się akcja "Rekrutacja -Integracja!". Skierowana jest do maturzystów, młodzieży, studentów oraz mieszkańców Katowic i regionu, którzy chcą się dokształcać. Od godz. 14.00 do 18.00 na deptaku będzie ustawiony mobilny punkt informacji i rejestracji kandydatów, gdzie będzie możliwość zarejestrowania się w systemie IRK. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą studiów stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich oraz podyplomowych prowadzonych na Uniwersytecie Śląskim.

 

 

 

W ramach akcji "Rekrutacja – Integracja!" w Strefie Kandydata prowadzone będą konkursy z nagrodami. Dla odwiedzających rozstawione zostaną wygodne pufy, można będzie także zagrać ze znajomymi w gry planszowe. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie punkt coachingowy, w którym dr Agnieszka Woszczyk – zastępca dyrektora Instytut Filozofii UŚ i kierownik Kwalifikacyjnych Studiów Podyplomowych Coaching Strategiczny – poprowadzi sesje coachingowe dla wszystkich zainteresowanych osób. Coaching to interaktywny proces szkolenia, dzięki któremu można przyspieszyć tempo własnego rozwoju, wyznaczyć sobie cele i podejmować trafne decyzje. <.>

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close