AlarmKrajRegion

24-latek trzymał związaną 9-latkę w wersalce! Prokuratura sprawdza, czy została zgwałcona!

Co za zwyrodnialec! 24-letni mężczyzna w wersalce trzymał zakneblowaną i związaną 9-latkę! Śledczy zajmujący się sprawą nie wykluczają podłoża seksualnego całej sprawy.

 

 

Apel TOP 5 SILESIA FLESZ: Nie chcemy stolicy w Katowicach!

Koszmar rozegrał się w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Tu odnaleziono 9-letnią dziewczynkę, którą związaną i zakneblowaną w wersalce trzymał 24-letni mężczyzna. To znajomy matki dziecka.

Matka 9-latki miała przekazać córkę pod opiekę znajomego. Kiedy przyszła po dziecko miała usłyszeć od mężczyzny, że dziewczynka oddaliła się i że nie wie, gdzie jest.

 

Bohaterem okazał się jednak 14-letni brat dziewczynki. Razem ze starszym kolegą, jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem poszli do mieszkania 24-latka. Nikt im nie otwierał, jednak przez drzwi usłyszeli niepokojące odgłosy. Wtedy wezwali policję.

Na miejsce przyjechało kilka patroli oraz strażacy, którzy pomogli wejść siłowo do mieszkania. Wtedy – ku przerażeniu śledczych – w wersalce znaleziono zakneblowaną i związaną dziewczynkę. Dziecko ledwo oddychało, ze względu na zły stan zdrowia trafiło do szpitala, jest pod opieką lekarzy.

 

24-latka zatrzymano kilka godzin po odnalezieniu w jego mieszkaniu związanej dziewczynki. Sprawą zajmuje się już lubuska policja i prokuratura. Śledczy nie wykluczają, że dziewczynka trzymana w wersalce przez 24-latka, mogła być wykorzystywana przez niego seksualnie. Mężczyzna – jak informuje prokuratura – jest podejrzany o jej zgwałcenie.

źródło: rmf24.pl/gorzowianin.com
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close