KrajRegion

6-letnia dziewczynka przekręciła kluczyk w stacyjce i potrąciła babcię. Kobieta nie żyje

6-latka uruchomiła pozostawiony na załączonym biegu samochód, który najechał na 63-latkę.  Kobieta zmarła.

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Dyżurny Komisariatu Policji w Bełżycach (woj.lubelskie) otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku na terenie jednej z posesji w gminie Niedrzwica Duża. Ze zgłoszenia wynikało, że dziecko miało przejechać samochodem swoją babcię. Na miejsce pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latka z gm. Strzyżewice po dojechaniu na posesję, zaparkowała pojazd marki Opel Corsa i wysiadła wraz 63-latką, pozostawiając w pojeździe 6-letnie dziecko. Kierująca oświadczyła, że wyciągnęła kluczyki ze stacyjki i położyła je do schowka w drzwiach. W pewnym momencie dziewczynka uruchomiła pojazd pozostawiony na załączonym biegu i ruszyła do przodu. Widząc co się dzieje 63-latka chciała zatrzymać auto. Niestety samochód najechał na kobietę i przygniótł ją w niewielkim rowie.

W wyniku odniesionych obrażeń i pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, 63-latka zmarła na miejscu zdarzenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 37-latki, była trzeźwa.

Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close