RegionSportWiadomość dnia

Aleksander Kurczyk ponownie prezesem Ruchu Chorzów

– Wkrótce wystartują wiosenne rozgrywki Ekstraklasy. Będzie to dla nas pracowity i wymagający okres. Nie tylko dlatego, że musimy odrabiać straty na boisku, czekają nas także zmiany w akcjonariacie Spółki. Z pewnością wpłyną one na kierunek nowej strategii, którą przyjmiemy. Dlatego właśnie zdecydowałem się ponownie objąć stanowisko Prezesa Zarządu, by wspomóc realizację  zmian, które w najbliższym czasie czekają Ruch. Klub nie raz znajdował się w trudnej sytuacji, zarówno sportowej, jak i organizacyjnej, ale zawsze, dzięki wsparciu kibiców i zaangażowaniu Partnerów biznesowych, wychodził z nich obronną ręką. Głęboko wierzę, że tak będzie i tym razem – podkreślił Aleksander Kurczyk, który będzie sprawował funkcję Prezesa Zarządu co najmniej przez najbliższe 3 miesiące.

Zarząd Klubu pracuje od dziś w trzyosobowym składzie. Za pion sportowy odpowiada Mirosław Mosór, natomiast wiceprezes Rafał Byrczek reprezentuje jednego z udziałowców Ruchu, czyli Miasto Chorzów. (źr: Ruch Chorzów)

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close