AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Apel ZOO do internautów: Pomóżcie nam odszukać Tadzika! Ktoś nam ukradł małą kózkę! [ZDJĘCIA]

Ludzie robią się coraz bardziej zuchwali, chamscy i bez zahamowań. Ktoś z ZOO w Poznaniu ukradł Tadzika – małą kózkę. Kózkę skradziono prosto z wybiegu, gdzie opiekowała się nią jej mama! Zrozpaczeni pracownicy ZOO proszą internautów – publikujcie gdzie możecie zdjęcia Tadzika, wierzymy że on wciąż żyje – mówią pracownicy ZOO w Poznaniu, skąd ktoś ukradł 3-tygodniową kózkę Tadzika.

 

-Pomóżcie nam! Chcieliśmy tworzyć zoo bez barier, z ukochanymi zwierzętami na wyciągnięcie Waszej ręki. Żadna ochrona, żadne zabezpieczenia nie umożliwią nam funkcjonowania i spokojnego bytu, jesteśmy bezbronni, jeśli nie zmieni się postrzeganie zwierząt jako CZUJĄCYCH ISTOT GODNYCH OCHRONY. Po wszystkich naszych apelach o humanizm, niedokarmianie, wczorajszej nocy umarła nasza wiara w ludzi. Ukradziono nam Tadzika – trzytygodniowe koźlątko, które potrzebuje jeszcze mamy, które wtulało się w nią w ogródku dziecięcym i było naszym maleńkim przyjacielem. Jego matka płacze – głośno i ze łzami. Resztę stada odcięto od stajni, zamknięto im wejście, nie mogły się schronić. Wczesnym rankiem pielęgniarze zastali zziębnięte i głodne zwierzęta. Pomóżcie nam odnaleźć Tadzika, nie zawiedliście przy dręczycielu tygrysów… Jeśli to był głupi żart – zwróćcie nam go. Niech maleńkie kozie dziecko wróci do domu, do mamy, do stada – piszą na swoim FB pracownicy ZOO w Poznaniu.

 

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA: Kózka Tadzik została skradziona z ZOO w Poznaniu! Gdzie może być?

 

 

Publikujemy zdjęcia skradzionej kózki Tadzika i prosimy Was o udostępnianie tej informacji na swoich profilach i podawanie jej dalej, do znajomych – im więcej osób zobaczy Tadzika, tym większa szansa na odzyskanie przez ZOO skradzionek kózki.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close