RegionWiadomość dnia

Arkadiusz Chęciński znowu zaorał internety! Wpis o budowie wieżowca w Sosnowcu to MISTRZOSTWO ŚWIATA!

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński to z pewnością jeden z najbardziej wyluzowanych samorządowców w Polsce. Nie dość, że ma dystans do siebie i regularnie zamieszcza memy, bądź zabawne filmiki ze swoim udziałem, to jeszcze potrafi odpowiednio zareklamować miasto.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Teraz prezydent Chęciński zachęca inwestorów, żeby wybudowali sobie w Sosnowcu wieżowiec. Srebrny, złoty, jaki chcą. Gwarantuje też, że nie będzie wymagana zgoda prezesa. To oczywiście nawiązanie do słynnej „afery taśmowej” z udziałem Jarosława Kaczyńskiego.

Arkadiusz Chęciński zaorał internety. Wybuduj sobie wieżowiec w Sosnowcu
Źródło: Arkadiusz Chęciński Facebook

 

W taki sposób Arkadiusz Chęciński reklamuje nieruchomość, która jest położona w Sosnowcu w rejonie ul. Ostrogórskiej i Rozwojowej. Za ten teren trzeba zapłacić ponad 10 mln zł.

-Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Sosnowcu w rejonie ulicy Ostrogórskiej i Rozwojowej. Cena wywoławcza wynosi 10.715.715,00 zł netto. Otwarcie ofert nastąpi 14.02.2019 r. o godz. 12.00. Po szczegółowe informacje kliknij TUTAJ czytamy na stronie internetowej UM Sosnowiec

 

Post prezydenta to idealny przykład real-time marketingu. I trzeba przyznać – zrobiony świetnie i ze smakiem! A co najważniejsze – na tyle udany i chwytliwy, że cel został osiągnięty. W kilka godzin post prezydenta Sosnowca został udostępniony ponad 70 razy, a to z pewnością dopiero początek. Nie jest to natomiast początek „śmieszkowania w internetach” Arkadiusza Chęcińskiego.

Tak na przykład prezydent Sosnowca zachęcał do obejrzenia meczu piłkarskiej ekstraklasy Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec:

Wybór jest oczywisty ?

Opublikowany przez Arkadiusz Chęciński Sobota, 9 lutego 2019

 

Prezydent Chęciński znany jest także w sieci z ciętego języka i celnych ripost. I tego, że nazywa po męsku rzeczy po imieniu. Kiedy dwóch wandali rozniosło w pył jeden z sosnowieckich parków, wdzięcząc się przy tym do kamer miejskiego monitoringu, prezydent nagranie wrzucił do sieci pytając: „czy ktoś rozpoznaje tych dzbanów”

Dewastacja ogrodu polisensorycznego

Oglądam i nie wierzę, że można wykazać się taką głupotą! Co trzeba mieć w głowie, aby dewastować ogród dla najmłodszych, który został stworzony dla mieszkańców, a przede wszystkim dzieci z niepełnosprawnością?Sprawcom daliśmy miesiąc na naprawienie szkód. Niestety, nie opamiętali się. Jeśli ktoś rozpoznaje tych "dzbanów", którym tak spodobały się elementy ogrodu polisensorycznego w Parku Harcerskim przy ulicy Ostrogórskiej, prosimy o kontakt z sosnowiecką policją. Nie bądźmy obojętni, proszę o udostępnienie.

Opublikowany przez Arkadiusz Chęciński Poniedziałek, 4 lutego 2019

Poszukiwania wandali trwają.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close