AlarmRegion

Atak nożownika w Katowicach! Policjanci złapali go, gdy maszerował z nożem przez miasto [FOTO]

Tak szybkiej policji życzymy każdemu miastu. W Katowicach policjanci złapali nożownika, zanim zaatakowana przez niego ofiara zdążyła zawiadomić o wszystkim mundurowych. Atak nożownika w Katowicach miał miejsce w dzielnicy Szopienice.

 

Atak nożownika w Katowicach miał miejsce w dzielnicy Szopienice. Policja dostała sygnał, że ulicą Kantorówny w Katowicach idzie mężczyzna, który trzyma w ręku nóż. Na mężczyznę zaczaili się więc policyjni wywiadowcy, wspierani przez patrol prewencji. Po chwili namierzyli i zatrzymali tego mężczyznę. Kilkanaście minut później mundurowi zostali powiadomieni, że do pogotowia ratunkowego zgłosił się mężczyzna z obrażeniami ciała.

Policjanci bardzo szybko zorientowali się, że związek z tym zdarzeniem może mieć zatrzymany przez nich wcześniej 66-latek z Katowic. Jak ustalili, we wtorek 10 kwietnia około 14.00 sprawca przyszedł do ogródka działkowego i w pewnym momencie nożem zaatakował jednego z mężczyzn, po czym uciekł. Ranny 65-latek zgłosił się do pogotowia ratunkowego, skąd został przewieziony do szpitala.

Kiedy i jakie zarzuty usłyszy zatrzymany mieszkaniec Katowic zdecyduje prokurator. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Wschód.
(źr:WZ/KMP Katowice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close