Region

„Bardzo dobrze czuję się w Gliwicach”. Martin Konczkowski zostaje w Piaście

Piast Gliwice postanowił skorzystać z opcji przedłużenia umowy Martina Konczkowskiego. Nowy kontrakt 26-letniego pomocnika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku.

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Martin jest jednym z naszych czołowych zawodników, dlatego też nie musieliśmy się zastanawiać nad skorzystaniem z tej opcji. W tym sezonie grał mniej, ale mimo to wierzę, że pomoże klubowi odnosić kolejne sukcesy, a on sam będzie się dalej rozwijał – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta.

Martin Konczkowski trafił do Piasta w lipcu 2017 roku. Od tego czasu w barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał 87 spotkań, w których zdobył dwie bramki oraz zanotował 13 asyst.

Cieszę się, że klub zdecydował się na przedłużenie mojej umowy, ponieważ daje mi to większy komfort pracy i możliwość skupienia się na treningu. Widać, że klub we mnie wierzy, mimo że ostatnio grałem mniej. Bardzo dobrze czuję się w Gliwicach, a w szatni panuje świetna atmosfera. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie damy naszym kibicom powody do radości – powiedział Martin Konczkowski.

 

źr. UM Gliwice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close