KrajRegionSport

Bartosz Bereszyński zarażony koronawirusem! Wystosował ważny apel

Reprezentant Polski Bartosz Bereszyński poinformował na portalu społecznościowym, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Zaapelował do wszystkich, by pozostali w domach.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Bartosz Bereszyński napisał na profilu społecznościowym, że mimo zachowywania wszelkich środków ostrożności nie udało mu się uniknąć zakażenia koronawirusem.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał.

Bartosz Bereszyński od 2017 roku jest piłkarzem Sampdorii Genua. W czwartek potwierdzono, że pozytywny wynik badań na koronawirusa ma napastnik drużyny Manolo Gabbiadini.

W piątek objawy choroby COVID-19 zaobserwowano też u gambijskiego obrońcy Omara Colleya, pomocników Albina Ekdala ze Szwecji i Mortena Thorsby’ego z Norwegii oraz u innego gracza ofensywy Antonino La Guminy. Poddano ich testom, które również dały pozytywne wyniki. Chory jest też lekarz klubu Amedeo Baldari.

Według komunikatu wydanego przez Sampdorię wszyscy czują się dobrze, a infekcja przebiega łagodnie. Przebywają w swoich domach w Genui. Kwarantannę domową przechodzą także pozostali członkowie zespołu.

Źródło: sport.se.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Msze święte odwołane! Jest decyzja i dekret diecezji!

Koronawirus: galerie handlowe zamknięte do odwołania [LISTA ZAMKNIĘTYCH SKLEPÓW]

Szczepionka przeciwko koronawirusowi. Testy będą przeprowadzone na ludziach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close