AlarmRegion

Będzin: 18-letni nożownik zatrzymany! Zobaczcie WIDEO

Policja z Będzina zatrzymała 18-letniego mężczyznę, który ugodził nożem przypadkowo napotkanego mężczyznę. Sprawca był poszukiwany od ponad miesiąca.

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!

Mieszkaniec Będzina został zatrzymany dzięki informacjom, jakie wpłynęły po publikacji wizerunku portretu pamięciowego sprawcy i dalszym czynnościom dochodzeniowo – śledczym. Losem nastoletniego nożownika zajmie się teraz sąd i prokurator. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 23 lutego bieżącego roku pomiędzy godziną 22:30 a 22:51 w Będzinie przy ulicy Promyka. 18-latek na ulicy, w trakcie kłótni z przypadkowo napotkanym na ulicy 43-letnim mężczyzną, w pewnym momencie wyjął z kieszeni nóż i ugodził nim w brzuch pokrzywdzonego. Sprawca ugodzenia poszukiwany był od przeszło miesiąca, a jego portret stworzony według opisu pokrzywdzonego został opublikowany.

 

Do będzińskich policjantów napłynęło wiele informacji dotyczących tożsamości sprawcy, które były wnikliwie sprawdzane i analizowane. Ostatecznie dzięki prowadzonym w sprawie czynnościom dochodzeniowo-śledczym udało się ustalić dane napastnika. Młody mężczyzna zatrzymany został w miejscu swojego zamieszkania.

 

Źródło: Śląska Policja
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close