RegionWiadomość dnia

Bielsko: 10 kg marihuany i 200 tabletek ecstasy w mieszkaniu [WIDEO]

Policja z Bielska zatrzymała 27-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli prawie 10 kg marihuany i prawie 200 tabletek ecstasy.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

W ubiegły wtorek wieczorem policja patrolowała bielskie Leszczyny. – Ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie kierowców jednego z pojazdów, jaki zatrzymał się obok radiowozu, czekając na zmianę świateł. Stróże prawa postanowili skontrolować osobowego opla. Podczas legitymowania kierowcy okazało się, że nie ma prawa jazdy, ponieważ jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Mężczyzna był wyraźnie zaniepokojony dociekliwością stróżów prawa. Szybko wyszło na jaw, że jego lista występków jest znacznie dłuższa – informuje Śląska Policja.

W trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili przy 27-letnim mieszkańcu powiatu bielskiego kilka porcji marihuany. O zatrzymaniu powiadomili śledczych z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że kierowca opla figuruje już w policyjnych kartotekach w związku ze swoimi wcześniejszymi kłopotami z prawem, dlatego postanowili dokładniej mu się przyjrzeć. W mieszkaniu na jednym z bielskich osiedli, które zajmował zatrzymany, stróże prawa znaleźli blisko 10 kilogramów marihuany i prawie 200 tabletek ecstasy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a podejrzewany o ich posiadanie mieszkaniec powiatu bielskiego trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek śledczych zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Źródło, foto i wideo: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będą gratyfikacje za zachęcanie do szczepień. Koła gospodyń mogą otrzymać nawet 100 tys. zł!

Oszustwo na urząd skarbowy. Resort finansów ostrzega

Biskup na pace pickupa. W Tychach odbyło się święcenie samochodów na św.Krzysztofa [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close