Brazylia pewnie ogrywa Austrię. Popis Neymara [WIDEO]

Austria po wygranej kilka dni temu z Niemcami chciała się pokusić o zwycięstwo z kolejną piłkarską potęgą. Zawodnicy z Ameryki Południowej pokazali jednak Austriakom miejsce w szeregu!

Reprezentacja Canarinhos otworzyła wynik meczu w 36 minucie, kiedy to Gabriel Jesus technicznym uderzeniem z ostrego kąta zdobył bramkę.

Drugą połowę Austriacy zaczęli się od bardzo ostrej gry, żółtą kartką ukarany został Sebastian Proedel. Gra skupiała się w środku pola, dopiero w 63. minucie Brazylijczycy przeprowadzili groźną akcję, którą po podaniu Williana na bramkę zamienił niezawodny Neymar.

Na kolejną bramkę nie musieliśmy czekać długo. Sześć minut później reprezentacja w żółtych koszulkach prowadziła już 3:0. Coutinho znalazł się z bramkarzem Austriaków w sytuacji sam na sam i pewnym strzałem dał radość wszystkim Brazylijczykom.

Gdy wynik spotkania był już praktycznie przesądzony, zobaczyliśmy kilka groźnych akcji po stronie zarówno Austriaków jak i Brazylijczyków. Kibice mogli się obejść tylko smakiem, a mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Brazylii.