RegionWiadomość dnia

„Było słychać wybuchy” – zderzenie ciężarówek na autostradzie A6 z czołgiem na pace

Niecodzienny wypadek na A6 w okolicach węzła Podjuchy w kierunku Kołbaskowa. W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek przewożących czołgi doszło do pożaru. Zdarzenie miało miejsce dziś przed południem.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Jak relacjonują służby do groźnego wypadku doszło około 11:50 na autostradzie A6 w okolicach węzła Podjuchy, a w kierunku Kołbaskowa. Świadkowie mówili o tym, że słyszeli wybuchy, jednak fakt, że jakoby miało dojść eksplozji amunicji został szybko zdementowany przez biorących udział w akcji strażaków.

Pojazdy były bez amunicji. Wybuchy, które było słychać, to był efekt pękających opon samochodów ciężarowych podał reporterom RMF 24 rzecznik prasowy KM PSP w Szczecinie. 

6 jednostek straży poradziło sobie z ogniem już o 12:20. Obaj kierowcy ciężarówek, których pojazdy uległy kolizji trafili do szpitala na badania. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

źródło: RMF 24

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gramy dla Oliwii Hyli. Sprawdź harmonogram koncertu! [20 czerwca]

Bobrowniki śląskim liderem! Żadna inna gmina nie ma tylu zaszczepionych!

Premier Morawiecki w Katowicach o odejściu Kaczyńskiego: Mam nadzieję, ze to jedynie pogłoski [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close