Region

Bytom: Znęcał się nad partnerką i jej synem. 34-latek może trafić do więzienia nawet na 5 lat

Zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją partnerką i jej 13-letni synem usłyszał 34-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu przy ul. Rostka. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

 

W sobotnią noc (5.05), policjanci z komisariatu przy ulicy Rostka zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ulicy Witczaka. Na miejscu mundurowi zastali pijanego 34-latka, który dobijał się do mieszkania swojej partnerki. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Następnego dnia kobieta zgłosiła się do komisariatu i przyznała, że jej partner od kilku miesięcy znęca się psychicznie i fizycznie nad nią i jej 13-letnim synem. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna wielokrotnie szarpał i kopał swoją partnerkę oraz chłopca. Oprawca po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzuty. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem i nałożył na niego zakaz zbliżania do kobiety i jej syna. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close