KrajRegion

Chciał podpalić byłą żonę i wnuczkę. Polał je łatwopalną substancją i próbował podpalić zapalniczką

Policjanci zatrzymali 72-latka, który chciał podpalić swoja byłą żonę i wnuczkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty i spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące.

 

Cala sytuacja miała miejsce rankiem, 23 maja, w jednym z domów w Skawie (woj.małopolskie). Pijany mężczyzna groził pozbawieniem życia swojej byłej żonie i wnuczce. Polał je łatwopalną substancją i próbował podpalić zapalniczką. Tą samą substancją polał również schody, które chciał podpalić. Na szczęście nie udało mu się i nie doszło do tragedii . Wezwani na miejsce policjanci, zatrzymali 72- latka, który był nietrzeźwy – miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany, następnego dnia usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, kierowania gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy.

 

(źr: KWP Kraków)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close