KrajRegion

Chciał włamać się do szpitala i zaaplikować sobie leki. Pomylił drzwi i został zatrzymany na terenie szkoły

Chciał włamać się do szpitala, jednak pomylił drzwi. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Piłkarze zespołu z okręgówki bawią się w kiboli! TOP 5 Silesia Flesz gra FAIR!

W miniony weekend policjanci z komendy miejskiej otrzymali zgłoszenie od dozorcy jednej z ołbińskich szkół (woj. dolnośląskie). Mężczyzna poinformował, że w drzwi zamkniętej tego dnia placówki oświatowej kopie nieznany mu mężczyzna. Sprawca zdarzenia przed przyjazdem policji oddalił się, jednak dzięki rysopisowi został namierzony w jednej z bocznych uliczek.

Mężczyzna przyznał interweniującym policjantom, że owszem, chciał włamać się do budynku, jednak nie do tego, w którym zniszczył drzwi. Poinformował zaskoczonych wywiadowców, że pomylił się, bowiem chciał dostać się do szpitala, aby zaaplikować sobie leki. Nie potrafił jednak odpowiedzieć, jakich leków potrzebuje i co dokładnie mu dolega.

Nie musiał jednak długo czekać na konsultację medyczną. Został bowiem zatrzymany i przewieziony do lekarza oraz doprowadzony do policyjnego aresztu, w którym spędził noc. Szkody wyrządzone przez zatrzymanego mężczyznę oszacowano na prawie 2000 złotych. Za zniszczenie mienia grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źr. Policja Dolnośląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close