AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Częstochowa: Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA] Skontaktuj się z policją

Komisariat Policji VI w Częstochowie prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło w salonie jednej z sieci komórkowych przy al. 11 Listopada w Częstochowie. Nieznani sprawcy wykorzystali łatwowierność starszego mężczyzny, który nieświadomy konsekwencji, zawarł umowę na zakup 3 telefonów.

 

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z komisariatu VI wynika, że para zaczepiła idącego chodnikiem 79-latka. Mieli nakłonić go do pójścia z nimi do pobliskiego salonu jednej z sieci komórkowych. Wykorzystując łatwowierność i wiek mężczyzny, wprowadzili go w błąd i doprowadzili do podpisania przez niego umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Podejrzewani o oszustwo zabrali 3 telefony o łącznej wartości przeszło 3,6 tys. zł i zniknęli bez śladu.

Częstochowa: Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA] Skontaktuj się z policją (fot.KMP Częstochowa)
Częstochowa: Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [ZDJĘCIA] Skontaktuj się z policją (fot.KMP Częstochowa)
Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać widoczną na zdjęciu parę lub osoby posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia danych sprawców proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie tel. (34) 369 1611 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112.

 

(źr: KMP Częstochowa)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close