AlarmRegionWiadomość dnia

Dąbrowa Górnicza: 16-letni wandale zatrzymani. Zdewastowali przystanek autobusowy

Dwóch nieletnich wandali, zatrzymali na gorącym uczynku policjanci z Dąbrowy Górniczej. Dwaj 16-latkowie są podejrzewani o zdewastowanie wiaty przystanku komunikacji miejskiej w dąbrowskiej dzielnicy Gołonóg. Za ten czyn młodzi dąbrowianie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

 

W nocy z piątku 15 grudnia na sobotę 16 grudnia 2017 roku, przed godz. 2:00, dyżurny dąbrowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o dewastacji przystanku komunikacji miejskiej, usytuowanego w Dąbrowie Górniczej przy Aleja Józefa Piłsudskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Św. Antoniego.

Natychmiast na miejscu zgłoszenia zjawił się patrol policji. Funkcjonariusze, w pobliżu wiaty przystankowej z porozbijanymi szybami, zatrzymali dwóch nastolatków. Okazało się, że 16-latkowie posiadają pokaleczone dłonie i odłamki szkła w kieszeniach odzieży. O losie młodocianych wandali zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

 

(źródło: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Dąbrowa Górnicza: 16-letni wandale zatrzymani. Zdewastowali przystanek autobusowy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close