Region

Dąbrowa Górnicza: Rozpoznajecie go? [ZDJĘCIA] Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej prowadzi śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło 28 stycznia 2019 roku. Nieznany sprawca napadł na pracownicę zakładu krawieckiego znajdującego się przy ul. 3go Maja. Sprawca skradł pieniądze i uciekł. 

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!


Na podstawie zeznań pokrzywdzonej oraz nagrań monitoringu miejskiego ustalono, że poszukiwany to mężczyzna w wieku 20 lat, wzrostu ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrany był w ciemną kurtkę do pasa z dużymi guzikami, ciemne spodnie jeansowe, na głowie miał nałożoną czarną czapkę oraz zaciągnięty kaptur kurtki, buty koloru czarnego. Mężczyzna został ujęty na kamerach monitoringu miejskiego w godzinach 16.00-16.30 dnia 28.01.2019r. w okolicach ul. 3go Maja, a ul. Dąbrowskiego oraz przy sklepie Odido na ul. Dąbrowskiego.

Dąbrowa Górnicza: Rozpoznajecie go? [ZDJĘCIA] Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję (fot.KMP Dąbrowa Górnicza)
Dąbrowa Górnicza: Rozpoznajecie go? [ZDJĘCIA] Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję (fot.KMP Dąbrowa Górnicza)
Informacje na temat mężczyzny ze zdjęć, policja  prosi przekazywać do prowadzącego postępowanie funkcjonariusza pod nr tel. 32 639 42 88 lub mailowo: kryminalny@dabrowa.ka.policja.gov.pl. Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu.

 

źr. KMP Dąbrowa Górnicza

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close