RegionSilesia Informacje

Dni Czeladzi 2019 [PROGRAM] Wystąpią m.in. Feel i Lady Pank

Dni Czeladzi 2019 odbędą się 22 i 23 czerwca w Parku Grabek. Poznaliśmy także program Dni Czeladzi 2019, który łączy w sobie elementy kabaretowe i muzyczne. Na scenie pojawią się między innymi Cezary Pazura, Dr Misio i Lady Pank.

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

22 czerwca podczas Dni Czeladzi 2019 w dobry humor wprowadzi widzów Cezary Pazura. Miłośników sceny alternatywnej ucieszy występ wrocławskiej grupy Hurt. Na scenę amfiteatru w Parku Grabek powróci też projekt Czeladź Śpiewa 2019, który zaprezentuje zupełnie nowy program. Wisienką na torcie będzie występ zespołu Feel.

Dni Czeladzi 2019 – PROGRAM

W niedzielę (23 czerwca) jako pierwsza zaprezentuje się Formacja Chatelet. Jak co roku, zaprezentują się utalentowani młodzi artyści, laureaci przeglądu Czeladzkie Talenty. Wydarzeniem dnia będzie z pewnością koncert formacji Dr Misio. Zwieńczeniem Dni Czeladzi 2019 będzie występ grupy Lady Pank.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close