AlarmRegionWiadomość dnia

Do porodu na sygnale? Tak było w Bielsku-Białej! Policja eskortowała ciężarną

Mundurowi z wydziału ruchu drogowego sierż. Sławomir Kymona i sierż. Damian Gacek patrolowali drogi w Rudzicy. W pewnym momencie zauważyli fiata bravo, którego kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Stróże prawa postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej w związku z popełnionym wykroczeniem. Kierujący miał jednak bardzo przekonujące wytłumaczenie swojego zachowania. Jak się okazało, mężczyzna wiózł żonę do szpitala w Bielsku – Białej, gdyż ta właśnie zaczęła rodzić.

 

Policjanci zrezygnowali z ukarania przejętego sytuacją kierowcy i bez chwili wahania ruszyli rodzinie z pomocą. Stróże prawa w celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przejazdu młodych rodziców, za zgodą dyżurnego bielskiej jednostki, na sygnałach pilotowali fiata, aż do szpitala. Dzięki temu rodzice i spieszące się na świat maleństwo bezpiecznie trafili do szpitala.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close