AlarmRegion

Dramat w Czeladzi! Kobieta chciała wynająć mieszkanie, a została zgwałcona

Zwabił ofiarę pod pretekstem wynajęcia mieszkania, a następnie upoił alkoholem i zgwałcił. Decyzją będzińskiego sądu do aresztu śledczego trafił 37-letni czeladzianin, który wykorzystał seksualnie w swoim mieszkaniu 46-letnią kobietę. Aresztowanemu mężczyźnie grozi teraz 12 lat więzienia.

 

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, w jednym z mieszkań w czeladzkiej dzielnicy Piaski. 37-letni właściciel lokalu, który wcześniej nawiązał kontakt w sprawie jego wynajmu, umówił się z 46-latką, by przekazać jej do użytkowania mieszkanie.

Kobieta nie zastała jednak w domu wynajmującego, a jego telefon milczał. Po pewnym czasie 37-latek pojawił się na miejscu. W ramach przeprosin za spóźnienie, zaproponował 46-latce alkohol. Spożycie prawdopodobnie niewielkiej jego ilości spowodowało chwilową utratę świadomości pokrzywdzonej, którą mężczyzna wykorzystał seksualnie.

Zgwałconą kobietę 37-latek pozostawił w zamkniętym mieszkaniu. Dopiero następnego dnia odnalazła ją jej córka, która dotarła do mieszkania chwilę przed powrotem 37-latka. Kobieta o całym zdarzeniu poinformowała oficera dyżurnego czeladzkiego komisariatu.

Wysłany przez niego patrol zatrzymał na miejscu sprawcę zgwałcenia. Decyzją będzińskiego sądu mężczyzna spędzi teraz w areszcie śledczym najbliższe trzy miesiące.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close