Region

Druga tura wyborów rozpoczęta. Procedury bezpieczeństwa w lokalach

O godzinie 7 w całym kraju rozpoczęła się druga tura wyborów prezydenckich. Głosowanie potrwa do godziny 21 i właśnie wtedy powinniśmy poznać pierwsze wyniki tzw. exit polls.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Warto jednak pamiętać, że podczas głosowania będą obowiązywały procedury bezpieczeństwa. Udając się do lokalu wyborczego musimy zakryć usta i nos. Przed wejściem zostaniemy także poproszeni o zdezynfekowanie dłoni. Aby odebrać kartę do głosowania musimy okazać członkowi komisji dowód osobisty – ten jednak nie będzie go brał do swoich rąk. Idąc na głosowanie warto także zabrać swój długopis. Oczywiście jeśli go zapomnimy, będziemy mogli skorzystać z tych, które zapewnia komisja wyborcza.

W każdym lokalu będzie obowiązywało ograniczenie osób przebywających w nim w jednej chwili. Ustawiając się w kolejce powinniśmy zachować dwumetrowy odstęp od siebie. Warto też pamiętać, że w kolejce powinniśmy przepuścić osoby po 60. roku życia, kobiety w ciąży oraz osoby niepełnosprawne.

Głosowanie potrwa do godziny 21.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close