AlarmKategoriaKrajRegion

Dzieci zaatakowane przez wilka w Bieszczadach

8-letnia dziewczynka i 10-letni chłopiec zostali zaatakowani przez wilka w Bieszczadach. Do ataku doszło w dwóch różnych miejscach, w miejscowości Strzebowiska i wsi Przysłup. Dzieci miały rany szarpane, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

8-letnia dziewczynka i 10-leti chłopiec przyjechali w Bieszczady na wakacje. We wtorek, 26 czerwca zostały zaatakowane przez wilka. Do pierwszego ataku doszło w miejscowości Strzebowiska, gdzie wilk poszarpał 8-letnią dziewczynkę. Atak na chłopca miał miejsce we wsi Przysłup, oddalonej od Strzebowiska o kilkaset metrów.

Na szczęście dzieciom nic poważnego się nie stało – opuściły już szpital, a wilk został zastrzelony przez myśliwego. Zwierzę ma zostać przekazane lekarzowi weterynarii, który stwierdzi, czy wilk był zdrowy – podaje RMF24.(MPS)

 

(źr: RMF24)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close