RegionSportWiadomość dnia

Gala MMA 5 grudnia w Bytomiu. W oktagonie Sałamacha, Winters, Wieczorek [GALA MMA W BYTOMIU 5 GRUDNIA PROGRAM]

W sobotni wieczór, 5 grudnia o 19.30 w Hali na Skarpie zobaczymy najlepszych polskich zawodników MMA, którzy będą rywalizować w kilku kategoriach wagowych, w tym o pasy mistrzowskie w  kategoriach: lekkiej do 70 kg, półśredniej do 77 kg oraz koguciej do 61 kg. Ponadto w walce wieczoru na ringu zobaczymy Adama Wieczorka i Kewina Wiwatowskiego, którzy zmierzą się o pas mistrzowski MMA wagi ciężkiej.

 

Z kolei dla fanów kickboxingu organizatorzy przygotowali walkę o pas Mistrza Interkontynentalnego federacji WKN, w której wystąpi pochodzący z Bytomia Mistrz Europy federacji WKN – Jana Sałamacha. Rywalem Sałamachy będzie doświadczony, 23-letni Maltańczyk Jesmar Winters. Dla naszego kickboxera to jedna z najważniejszych walk w życiu. Stawką sobotniej walki będzie nie tylko pas Mistrza Interkontynentalnego, ale możliwość stoczenia walki o tytuł Mistrza Świata. Początek Gali MMA w Bytomiu 5 grudnia o godzinie 19.30.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close