AlarmRegionSportWiadomość dnia

Gliwice: 55 kibiców Górnika Zabrze ma kłopoty. Co zrobili?

W niedzielę, 20 listopada kibice Górnika Zabrze jechali przez Gliwice kilkoma autobusami KZK GOP do Zabrza, na stadion przy Roosevelta, gdzie Górnik Zabrze miał spotkać się z Miedzią Legnica. Wcześniej jednak kibice Górnika zaliczyli inne spotkanie – z policjantami i kontrolerami KZK GOP. Aż 55 kibiców zabrzańskiej drużyny złapano na jeździe na gapę.

 

Policjanci i kontrolerzy weszli do autobusu nr 32 tuż przed godziną 17.00 w Sośnicy. Wystawili 55 mandatów za jazdę bez ważnego biletu. To nie pierwsza tego typu akcja stróżów prawa i pracowników KZK GOP. W ramach rutynowych działań prewencyjnych mundurowi zapewniali bezpieczeństwo pasażerom komunikacji miejskiej, zaś przewoźnik miał okazję, by zdyscyplinować jadących na mecze do płacenia za bilety. Jak mówią policjanci – teraz rusza akcja "komu pierwszemu się znudzi" – bo policjanci razem z kontrolerami KZK GOP regularnie będą sprawdzać w dniach meczowych autobusy i szukac w nich kibiców, którzy na mecze jeżdżą na gapę.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close