RegionWiadomość dnia

Gliwice: W wypadku na DK 88 zginął światowej sławy onkolog, prof. Leszek Miszczyk [WIDEO]

Nie żyje prof. Leszek Miszczyk, wybitny onkolog. Przez lata był związany z centrum onkologii w Gliwicach. Lekarz zginął we wtorek w wypadku na Drodze Krajowej nr 88 w Gliwicach. Doszło tam do dwóch wypadków – najpierw zderzyły się samochód osobowy z dostawczym.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Przed tym wypadkiem, na pasach w kierunku Zabrza, zaczął się tworzyć zator. Kolejni kierowcy dojeżdżali do tego miejsca, długość tego zatoru wynosiła już ok. 800 metrów. Gdy właśnie w tym momencie, pod wiaduktem przy ul. Tarnogórskiej doszło do kolejnego wypadku, tym razem z udziałem motocyklisty – podinsp. Marek Słomski, KMP w Gliwicach.

Dwa wypadki na DK 88. W jednym z nich zginął słynny onkolog, profesor Leszek Miszczyk
Dwa wypadki na DK 88. W jednym z nich zginął słynny onkolog, profesor Leszek Miszczyk

Tym motocyklistą był prof. Leszek Miszczyk, który zderzył się z samochodem osobowym. Teraz okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury. Prof. Leszek Miszczyk w latach 2010-2015 był zastępcą dyrektora ds. klinicznych gliwickiego oddziału Narodowego Instytutu Onkologii, a w latach 2015-2016 pełnił obowiązki dyrektora. Miał 55 lat.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

343 osoby nie żyją, ponad 4 tys. nowych zakażeń koronawirusem!

Płyn chłodzący w kiełbaskach! Nie wolno ich jeść!

Kilkaset ton niebezpiecznych odpadów w Bytomiu. Za usunięcie zapłacą m.in. mieszkańcy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close