RegionWiadomość dniaZdrowie

Gliwicki Dzień dla Zdrowia trwa trzy dni! Na każdy zdrowotny temat ze specjalistami

Kolejki do specjalisty zniechęcają Was do badań? To dzisiaj jest świetna okazja, żeby o swoje zdrowie zadbać i sporo się o nim dowiedzieć bez wielogodzinnego oczekiwania. „Gliwicki Dzień dla Zdrowia” to dokonała okazja by skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i spotkań o tematyce medycznej. Doskonała, ale nie jedyna!

 

ZOBACZ KONIECZNIE: 1000 zł nagrody za skazanie sprawców niszczenia przystanków na Śląsku!

Wiedzę na temat zdrowia będzie można również poszerzyć, słuchając prelekcji, które zaplanowano na 20, 22 i 24 października.

20 października, o godz. 14.00 na Scenie Forum (CH Forum, ul. Lipowa 1) wysłuchamy dr n. med. Piotra Sołtysiaka, który opowie o o bezpiecznej diagnostyce w najczęstszych urazach wieku dziecięcego. Prelekcja połączona będzie z prezentacją możliwości diagnostycznych USG oraz zastosowaniu nowych technologii w USG.

22 października, o godz. 17.00 w Scenie Forum pojawi się lek. med. Katarzyna Zdonek. Jej wystąpienie na temat chorób gastrologicznych, z pewnością zainteresuje zwłaszcza osoby, które zmagają się z chorobą wrzodową i refluksem.

24 października, również o godz. 17.00 lek. med. Małgorzata Błońska – Zyber będzie mówiła o chorobach diabetologicznych, skupiając swoją uwagę na cukrzycy. Wystąpienie będzie połączone z badaniem poziomu cukru.

Wstęp na wszystkie prelekcje w CH Forum jest wolny.

Prelekcje są częścią programu „Zdrowe Gliwice”, realizowanego przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach we współpracy ze Szpitalem Miejskim nr 4.
(źr: UM Gliwice/WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close