Region

Gwałt w Będzinie. Sprawcy pomagała jego konkubina

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 26-latek, który wspólnie ze swoją konkubiną dokonał gwałtu na nastoletniej mieszkance Będzina. Ofiara została podstępem zwabiona do mieszkania zajmowanego przez parę, a następnie odurzona alkoholem. Aresztowanemu mężczyźnie grozi teraz 12 lat więzienia.

 

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w jednym z mieszkań w centrum Będzina. 26-letni mieszkaniec miasta i jego o cztery lata starsza partnerka życiowa pod pretekstem wyjaśnienia nieporozumień, zwabili do mieszkania znaną im nastolatkę. Młoda dziewczyna częstowana była przez parę alkoholem, który po pewnym czasie doprowadził ofiarę do utraty świadomości. Wówczas to, 26-latek zgwałcił nastolatkę.

Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych z będzińskiej komendy następnego dnia. Wczoraj (14 czerwca), decyzją będzińskiego sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu teraz 12 lat więzienia.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close