RegionWiadomość dnia

Imprezy na Śląsku Lipiec 2017. Gdzie się bawić? Chorzów, Żywiec, Wisła, Brenna i Jaworzno! [PROGRAMY IMPREZ]

Fani muzyki bluesowej nie powinni przegapić chorzowskiej imprezy – Lauba Pełno Bluesa, która odbędzie się w dniach 21-23.07. W programie przewidziano liczne koncerty grup bluesowych, które odbędą się na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego oraz w klubie Sztygarka w Chorzowie.

 

LETNI PIKNIK DISCO POLO 2017 SŁUPNA PARK MYSŁOWICE [PROGRAM]

 

Tupnąć nóżką będzie można za to na koncertach żywej legendy muzyki disco polo, Zenka Martyniuka wraz z grupą Akcent, które odbędą się kolejno 21.07 i 22.07 w Żywcu oraz Wiśle. Dla fanów utworu "Przez Twe oczy zielone" – obecność obowiązkowa! 23.07 to kolejna gratka dla fanów muzyki disco polo. W Słupna Parku w Mysłowicach oraz na stadionie Azotarnia MCKiS w Jaworznie odbędzie się letni piknik disco polo, gdzie oprócz Zenka Martyniuka i grupy Akcent, pojawią się: Basta, Jorguss oraz Casanova. Start imprezy, zarówno w Mysłowicach, jak i Chorzowie – godz. 15:00.

 

ZENEK MARTYNIUK&ZESPÓŁ AKCENT NA ŚLĄSKU. Gdzie i kiedy koncerty na Śląsku? [KLIKNIJ TUTAJ]

 

28 i 29 lipca – impreza dla fanów muzyki reggae. "Najcieplejsze Miejsce na Ziemi" to festiwal odbywający się cyklicznie w Wodzisławiu Śląskim. Program imprezy na pewno nie zawiedzie miłośników karaibskich klimatów i rytmów. Na scenie pojawią się, m.in. Bednarek, East West Rockers, Dubska, Tabu. Impreza startuje w piątek (28.07) o godz. 18:00. Oprócz koncertów można tu liczyć na takie atrakcje jak strefa chilloutu w formie plaży, strefa food trucków oraz warsztaty bębniarskie.

 

 

NAJCIEPLEJSZE MIEJSCE NA ZIEMI 2017: Festiwal Reggae w Wodzisławiu Śląskim [PROGRAM]

 

Pod koniec lipca (29.07) odbędzie się także impreza w Brennej, gdzie zagrają jedni z faworytów polskiej sceny disco, znani z utworu "Ona czuje we mnie pieniądz" – Łobuzy. Imprezę dopełni C-Bool, autor hitu "Never go away". Zabawa odbędzie się na deskach Amfiteatru w Brennej.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close