AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Jarosław Kaczyński: Rekonstrukcja rządu będzie w grudniu. Których ministrów dotknie? [WIDEO]

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zapowiedział, że rekonstrukcja rządu musi zostać odłożona w czasie. Najbliższy termin to grudzień 2017.

 

-Rekonstrukcja rządu będzie troszkę odłożona w czasie, ponieważ pani premier zaproponowała zmiany strukturalne, bardzo interesujące. Jeśli chodzi o ostateczne decyzje personalne, to dowiemy się o nich w grudniu – zapowiedział Jarosław Kaczyński w „Gościu Wiadomości” TVP. Prezes PiS nie zdradził jednak, jakie to będą zmiany i który z ministrów może stracić stanowisko. Prezes PiS podsumował także 2 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości.

 

Rekonstrukcja rządu dopiero w grudniu

 

-Wszystkie przedsięwzięcia były prowadzone z wielkim sukcesem przez rząd i samą panią premier. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować, za to Beato, że się tego podjęłaś i w trudnych warunkach to prowadziłaś – zwrócił się do szefowej rządu prezes PiS Jarosław Kaczyński

-Na pewno sytuacja w Polsce się poprawiła. Okazało się, że jesteśmy dużo bogatsi, niż się wydawało. Tylko, że to bogactwo szło w ręce [będące] w dużej części na zewnątrz Polski. Teraz jest wykorzystywane w interesie zwykłych Polaków i dla rozwoju, by Polska stawała się bogatsza i lepiej zorganizowana, abyśmy byli takim państwem, jak te, które leżą na zachód od naszych granic – tak Jarosław Kaczyński, prezes PiS podsumował w „Gościu Wiadomości” dwa lata rządów „dobrej zmiany”. Natomiast pytany, jakie jest największe osiągnięcie rządu Beaty Szydło, prezes PiS odpowiedział, że jest to „przełamanie niemożności”. (źr: TVP Info)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close