Region

Jaworzno: rusza nabór do miejskiego żłobka

W poniedziałek, 16 lipca br. rusza nabór do miejskiego żłobka w Jaworznie, mieszczącego się przy ulicy 3 Maja 16. Rodzice najmłodszych jaworznian mogą składać stosowne dokumenty do 20 lipca br.

Rodzice/opiekunowie prawni, którzy chcą ubiegać się o miejsce w żłobku dla swojego dziecka, zobowiązani są do złożenia wymaganych dokumentów w siedzibie Szkoły Podstawowej Nr 16 w Jaworznie, ul. 3 Maja 18 w godzinach: 7.00 – 16.00.

Zobacz także: Ruszyło przyjmowanie wniosków o 500+

Ruszyło przyjmowanie wniosków o 500+. By mieć ciągłość trzeba go złożyć jak najszybciej

Dokumentacja rekrutacyjna dostępna będzie od dnia 9 lipca na stronie internetowej www.um.jaworzno.pl w zakładce: Nasze Miasto/Żłobek Miejski oraz w wersji papierowej – w budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie – Plac Górników 5 – Parter.

Informacje na temat projektu oraz zasad rekrutacji można uzyskać również w Biurze Projektu: Urząd Miejski w Jaworznie – Plac Górników 5 pok. 105 oraz pod numerem telefonów: 32 61 81 753 lub 32 61 81 780

Żłobek jest realizatorem projektu pn. „Utworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w Jaworznie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Celem głównym projektu jest utworzenie i funkcjonowanie 30 miejsc opieki nad dziećmi do lat 3. W ramach projektu pobyt dziecka w żłobku jest bezpłatny i może wynosić maksymalnie 11 miesięcy.

Źródło: UM Jaworzno

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “Jaworzno: rusza nabór do miejskiego żłobka”

  1. Dzisiaj o 7.00 ruszyła rekrutacja do żłobka publicznego. Ogranizacja przyjmowania wniosków bardzo nieudana. Wprowadzenie rodziców w błąd gdzie należy zajmować kolejkę, spowodowało kłótnie i nerwową atmosferę. Niektórzy rodzice i ich zachowanie, niczym dzicz wypuszczona z klatki, poniżej krytyki.

    1. Wiem coś o tym, niestety byliśmy w grupie ktòra stałabod rana a mimo to nie udało się być na początku bo nie zawołanie nas do składania wniosku

    2. Dla mnie wariatctwem w dzisiejszych czasach jest kolejka i kolejność wniosku jako determinanty. Ròwnie dobrze mogłaby być rekrutacja internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close