Region

Jaworzno: Śmierć w płomieniach

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj w nocy w Jaworznie w dzielnicy Ciężkowice. W opuszczonym budynku, gdzie pojawił się ogień, strażacy znaleźli ciało człowieka. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

Do pożaru doszło na jednej z posesji przy ulicy Księdza Mroczka. Kilka minut przed godz.2.00, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wydobywającym się ogniu z opuszczonego budynku. Na miejscu pojawili się strażacy i pozostałe służby ratunkowe. Niestety, po zakończonej akcji gaśniczej, w pomieszczeniu znaleziono ciało człowieka.

Obecny na miejscu prokurator, zarządził zabezpieczenie miejsca pożaru, do czasu przeprowadzenia czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Prawdopodobnie pożar wybuchł na skutek zaprószenia ognia przez osobę znajdującą się w środku.

Prowadzone przez jaworznickich kryminalnych postępowanie ma dać odpowiedź na pytania, kim jest osoba, która poniosła śmierć i z jakich przyczyn wybuchł pożar.

 

(źr: KMP Jaworzno)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close