Region

Jaworzno: takie wyprawki otrzyma każdy noworodek

Białe body z dużym czerwonym sercem i napisem „Jaworzno kocham to miasto”, miękki kocyk, śliniaczek i lniana torba na najpotrzebniejsze wszystkim świeżo upieczonym rodzicom przybory oraz kartka z gratulacjami – to wszystko wchodzi w skład nowej wyprawki dla noworodków, która od września br. będzie wręczana rodzicom dzieci urodzonych od 1 września br. i zameldowanych w Jaworznie.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najnowsze wydanie Silesia Flesz [4.09.2018]

To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane do najmłodszych mieszkańców miasta. Miły podarunek w postaci „miejskiego bodziaka” otrzymują już od 1 czerwca 2015 roku dzieci, które urodziły się w jaworznickim szpitalu, a rodzice zameldowani są w naszym mieście. Teraz w ramach programu Jaworzno Wspiera Rodziny realizowany jest kolejny krok: wyprawka dla noworodka.

Zobacz także: TVS SILESIA FLESZ 03.09.2018

Chcemy, by pierwsze chwile z dzieckiem były wyjątkowe, dlatego też wzbogaciliśmy program „Jaworzno Wspiera Rodziny” o miejską wyprawkę dla noworodków. Postawiliśmy na bardzo praktyczne rzeczy, które przydadzą się maleństwu i rodzicom już od pierwszych chwil. Serduszko i napis „Jaworzno kocham to miasto” niech przywołują najlepsze skojarzenia i miłe chwile w naszym mieście – mówi Monika Bryl, zastępca prezydenta miasta.

Wyprawka dla noworodka jest miłym powitaniem najmłodszych obywateli naszego miasta. Wszystkie elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości, atestowanych tkanin. Wyprawki będą wydawane w Urzędzie Stanu Cywilnego, przy rejestracji, od poniedziałku – 3 września br., również dla dzieci urodzonych w Jaworznie od 1 września 2018 r. Zestawy przygotowali pracownicy Biura Promocji i Informacji jaworznickiego Urzędu.

Źródło i foto: UM w Jaworznie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close